پادکست جلسات شرح مثنوی معنوی   در این صفحه اطلاعات راجع به اشتراک در پادکست ویژهٔ جلسات شرح مثنوی آورده شده است.

   شما می‌توانید از طریق اشتراک در پادکست، دریافت(دانلود) فایل‌های صوتی جلسات از صفحهٔ آرشیو، و نیز از طریق سفارش DVD کامل جلسات برگزار شده فایل‌ها را بروی گوشی مبایل، iPod، mp3 player ، و یا هر دستگاه پخش‌کنندهٔ فایل‌های mp3 در هر کجا آنها را گوش کنید.

  راهنمای زیر توسط دوست عزیز، داریوش، تهیه شده است که بدینوسیله از ایشان قدردانی می‌شود.   مزیت آبونه شدن به "پادکست" دراین است که شما فایلهای جدید را بصورت اتومات دریافت خواهید کرد. برای آبونه شدن به این پادکست (و یا هر پادکست دیگری) شما به نرم افزار (برنامه) مخصوصی احتیاج دارید که قابلیت ارتباط با سیستم  "RSS" و "XML" را داشته باشد. نرم افزارهای بسیاری موجود هستند که لیست برخی از آنها را در پایین این صفحه آورده ایم. یکی از مشهورترین برنامه ها که بسیار جامع، سهل و رایگان است "iTunes" شرکت اپل است.

برای دانلود کردن این برنامه به این پیوست مراجه کنید.

پس از نصب برنامه، جهت چگونگی آبونه شدن به پادکست این ویدئو را تماشا کنید.


لیست برنامه های دیگر برحسب سیستم های کاربری متفاوت
توجه داشته باشید که فقط برخی از این برنامه ها رایگان هستندWindows OS
  • spc

  • Symbian OS
 
------

» در صورتیکه دربارهٔ این جلسات و برنامه‌ها نظری دارید، می‌توانید بروی لینک "پیام‌ها و نظرات" کلیک کرده و نظرتان را بنویسید. همچنین می‌توانید به صفحهٔ هر جلسه وارد شده و نظرتان دربارهٔ آن جلسه را ذیل آن بنویسید.
 
» اگر سئوالی دارید، لطفاً قبل از ارسال سئوالتان، به بخش "پیوندها" در ستون سمت راست صفحه مراجعه نمائید.
 


Share/Bookmark

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

» لطفاً نظرتان را دربارهٔ داستان، غزل، یا مطلب این جلسه بنویسید. اگر سئوال یا حرفی غیرمرتبط با مطالب این جلسه دارید، لطفاً از طریق پیوند "ارتباط با ما"(ایمیل) آن را ارسال نمائید.

» لطفاً قبل از طرح هر سئوال حاشیه‌ای، به بخش "پیوندها" در ستون سمت راست صفحه مراجعه نمائید.

» اگر برای ارسال پیامتان به مشکل برمی‌خورید، می‌توانید از طریق ایمیل ارسال کنید.